Vyras ir moteris labai skirtingi. Skiriasi mąstymas, meilės suvokimas, gyvenimo tikslas. Kad jaustųsi laimingi, jiems reikia visiškai skirtingų dalykų. Jie kitaip žiūri į tuos pačius dalykus. Norint, kad santykiai būtų kokybiški, reikia į tai atsižvelgti.

Kaip manote, kas svarbiausia vyro gyvenime? Pinigai? Valdžia? Seksas? Verslas? Visa tai labai svarbu, bet svarbiausia vyrui yra savirealizacija. Šiame pasaulyje vyrui svarbu kurti, jis kūrėjas. Pasaulis nuolat vystosi ir auga ir už tai atsakingi vyrai. Pagrindinis vyrų prioritetas – realizuoti save, išvystyti ir panaudoti savo gebėjimus ir talentus. Todėl vyrai yra orientuoti į darbą, veiklą, kūrimą. Jie siekia valdžios, nes tik turėdami valdžią jie gali daryti įtaką žmonėms ir kurti tai, ką nori. Vyras nuolat siekia tikslo. Jis išsikelia sau tikslus ir žingsnis po žingsnio prie jų artėja. Kai vyras nesiekia savo tikslų arba sustoja, jis jaučiasi labai nepatogiai ir tai dažnai tampa daugelio problemų šaltiniu.

Vyrui santykiai su moterimi yra dar viena galimybė realizuoti save. Taip, tie vyrai, kurių santykiai su antrąja puse geri, dar geriau realizuoja save, nes gali rūpintis moterimi ir daryti jos gyvenimą geresniu. Tokiu atveju jie jaučia savo svarbą ir vertę. Santykiai vyrui nebūna pirmoje vietoje, visiškai priešingai negu moteriai. Vyras visada pirmiausia siekia savo užsibrėžtų tikslų ir šalia rūpinasi savo moterimi, juk ji yra jo antroji puselė.

Ko vyrui reikia santykiuose?

Vyras yra kūrėjas, o tam, kad jis galėtu kurti, jam reikalinga energija. Energijos vyras ieško nuolat, kartais net pats to nesuprasdamas. Santykiai jam reikalingi tam, kad gautų energijos. Moteris iš prigimties turi daugiau energijos ir gali ja pasidalinti. Jeigu santykiai geri, vyras gauna palaikymą bei tikėjimą ir tai jam suteikia energijos tolesniems darbams. Ir atvirkščiai, esant blogiems santykiams vyras negauna energijos ir vietoje pasitikėjimo pradeda abejoti, praranda tikėjimą.

Jeigu moteris duos vyrui energijos, tai yra, palaikys ir įkvėps jį, vyras bus laimingas ir duos moteriai tai, ko jai reikia. Jeigu moteris atims iš vyro energiją į kaltindama, kritikuodama, duodama patarimus, vyras stengsis jos vengti.

Palaikymas vyrui yra labai svarbus. Vyras turi daug jėgų, tačiau visos šios jėgos pamatas – tikėjimas. Jeigu vyras tiki savo jėgomis ir gebėjimais, jis padarys viską. Dingus tikėjimui vyras nebetenka jėgų. Palaikymas – tai sugebėjimas stiprinti vyro pasitikėjimą ir įkvėpti jį.

Kai vyras myli moterį, jis ja pasitiki. Ir tiki viskuo, ką jam sako moteris. Ir čia moteris turi galią, kuria  reikia mokėti teisingai naudotis. Jeigu moteris kalbės gerus žodžius, įkvėps ir leis jam patikėti, kad jam pavyks, taip ir bus. Tačiau, jeigu duos patarimus, bars, ugdys nepasitikėjimą, gaus priešingą rezultatą norimam.

Sakoma, kad vyrams tik seksas galvoje ir tame tiesos yra. Jeigu moterys gali apsieiti be sekso arba jo joms reikia daug rečiau, tai vyrams labai sunku būti be jo. Per seksą vyras atsikrato įtampos ir gauna energijos. Pagalvokite, kaip krenta vyro savivertė, jeigu moteris atsisako sekso; taip pat automatiškai krenta ir energijos lygis.

Ką turi suprasti vyras norėdamas tapti laimingu? Svarbiausias dalykas vyrui – savirealizacija. Raskite savo pašaukią, išsikelkite didelius tikslus ir siekite jų, kurkite, darykite pasaulį geresniu – tai vienintelis kelias, kuris leis jums jaustis gerai. Ką turėtų žinoti moteris, norėdama turėti stiprų vyrą šalia savęs? Kad vyras būtų stiprus, jam reikia duoti energijos. Energija tai palaikymas, įkvėpimas, tikėjimo ir pasitikėjimo puoselėjimas. Jokiu būdu nekritikuokite, nes taip gadinate savo ir savo vyro gyvenimą.