Tiek norais tiek elgesiu moteris skiriasi nuo vyro, todėl ir moters laimei reikalingi kitokie dalykai nei vyrui.

Moteriai svarbiausia yra šeima. Šeimoje ji jaučiasi geriausiai, todėl pasąmoningai siekia ją sukurti. Moteris realizuoja save padėdama realizuotis savo vyrui. Ji gali užsiimti ir kokia nors veikla, bet ta veikla dažniausiai skiriasi nuo vyriškos, kadangi moters visiškai kitokie prioritetai ir ji nėra kūrėja kaip vyras. Ji neina į pasaulį kariauti ir griauti, statyti ir keisti. Jai svarbiau grožis, harmonija. Pavyzdžiui jeigu vyras įkurtų restoraną, jis greičiausiai išaugtų į didelį, populiarių restoranų tinklą. Tuo tarpu moters restoranas būtų gražus, jaukus, nedidelis, su pastoviais lankytojais.

Tačiau, jeigu vyras, savęs nerealizuodamas kokioje nors veikloje negali būti laimingas, tai moteris – gali. Jai svarbiausia – šeima ir mylimas vyras šalia. Taip pat vyras gali būti laimingas be santykių, o moteris ne. Moteriai santykiai yra labai svarbu. Ji nori mylėti ir būti mylima. Jai tai svarbiausia. Esant geriems santykiams ji pradeda žydėti. Ji dovanoja save vyrui, jis jai visas pasaulis. Santykiuose moteris  kartais netgi pamiršta apie save.

Ko moteriai reikia santykiuose?

Moterims reikalinga meilė. Jeigu moteris gaus meilės, ji bus laiminga. Moteriai daugiau nieko nereikia. Kai moteris nesijaučia mylima, ji pradeda norėti materialių daiktų, kad bent tokiu būdu galėtų pajausti meilę. Tačiau jai nesvarbus nei telefonas, nei automobilis, nei dauguma kitų materialių daiktų. Svarbiausiai moteriai, ar ją myli jos vyras. Žinoma, čia kalbame apie moteris su moteriška energija, kuri spinduliuoja moteriškumu.

Moteriai svarbu rūpestis ir dėmesys, nes tai yra meilės išraiškos. Ir jai to reikia nuolat. Jeigu vyrui užtenka pasakyti vieną kartą ir jam to užteks ilgam, tai moteriai meilius žodelius reikia kartoti kiekvieną dieną, kitaip ji pradės abejoti. Taip pat moteris ieško meilės išraiškos veiksmuose, todėl dovanos ir gėlės visada laukiamos. Moterims svarbios smulkmenos – jeigu paduosite joms ranką, praleisite pro duris, paduosite rankšluostį po dušo, jos jums bus labai dėkingos. Kai tuo tarpu vyrui tokio tipo smulkmenos atrodo savaime suprantamos ir į jas jis nekreipia dėmesio.

Moterys santykiuose ieškos saugumo. Jos mėgsta jaustis silpnomis ir trapiomis, kad jomis kas nors rūpintųsi. Taip pat moterys nori, kad jos vaikai būtų saugūs. Todėl jos svajoja apie butą arba namą, nes tai reiškia apsaugą šeimai. O juk tai moteriai yra svarbiausia. Ji nori, kad jos šeima būtų saugi. Saugumas čia turėtų būti suprantamas ne tik finansiniame lygyje. Tai labiau vidinis jausmas, todėl svarbus  palaikymas ir apsauga fiziniame lygyje. Tai yra, moteris nori jausti, kad gali pasitikėti savo vyru ir būti rami.

Ką turi suprasti moteris, norėdama būti laiminga? Svarbiausia moteriai yra šeima, todėl raskite tokį vyrą, kurį galėsite mylėti ir kuriuo galėsite rūpintis, padėti jam realizuotis. Taip jūsų gyvenimas taps daug geresnis. Neeikvokite savo jėgų kariaudami prieš visą pasaulį, kovotojai yra vyrai, tegul jie atlieka šį darbą, o jūs kurkite grožį ir harmoniją aplink save. Ką turi žinoti vyras, norėdamas šalia savęs turėti nuostabią moterį? Būkite stiprus ir patikimas, kad moteris galėtu jaustis saugi. Prisiminkite, kad moterims meilė yra labai svarbi, todėl nepamirškite rodyti dėmesį, rūpinkitės ja, nepamirškite meilių žodžių ir veiksmų, kurie parodytų jūsų meilę.