Vyrai labai skiriasi nuo moterų ir dažnai elgiasi taip, kaip moterims nepatinka. Dėl to po vedybų arba po bendro gyvenimo pradžios prasideda konfliktai. Vyrai paprasčiausiai nesupranta moterų poreikių. Taigi, koks vyrų elgesys erzina moteris ir kaip jiems reikėtų savo elgesį koreguoti, kad šeimyninis gyvenimas taptų harmoningesnis?

Tapkite tvarkingesnis. Dauguma moterų yra daug tvarkingesnės už vyrus. Jos įpratusios prie tvarkos ir neigiamai reaguoja į vyro netvarkingumą. Net jeigu moteris nieko nesako, tai kaupiasi ir ji gali išsilieti bet kuriuo metu. Tapkite nors truputi tvarkingesnis ir atsikratysite daugelio problemų šeimoje. Prauskitės, per dažnai nepalikinėkite neplautų indų, nemėtykite kojinių po kambario kampus ir pan.

Darykite jums skirtus darbus be priminimo. Vyrai turi savybę pažadėti ir užmiršti. Reikėtų atsikratyti šio įpročio, nes moteris tikrai nepamirš ir matydama, kad neatliekate to, ką pažadėjote vis labiau erzinsis, ypač jeigu ji buvo apie jį jums priminusi. Įpraskite iš karto padaryti  jums skirtą darbą arba nusistatykite laiką, kada jį darysite ir pasirūpinkite, kad to neužmirštumėte. Jūs juk nebe vaikas, kurį reikėtų kontroliuoti ir prižiūrėti.

Mažiau ginčykitės su moterimi. Tai vienas iš blogiausių dalykų, kuriuos vyras gali daryti šeimoje. Vyrams nepatinka, kai ginčijamasi su jais. O moterims tai nepatinka kelis kartus stipriau! Net jeigu moteris kažką sako ir jūs žinote tai geriau, geriau patylėti, nes jai jūsų žinojimas geriau tikrai neįdomus. Geriau žinokite sau ir darykite, įrodykite tai savo darbais.

Jeigu susipykote, nelaukite, kol moteris ateis atsiprašyti. Susipykus nepalikite moters vienos verkti ir nelaukite, kol ji pati nusiramins. Moteris tikrai nusiramins ir pati, tik klausimas, ar jūs vėliau būsite ramus, nes moteris ilgai prisimins ir tai primins jums. Bandykite nuraminti moterį, sakykite jai ką nors, apkabinkite, jeigu įmanoma, atsiprašykite.

Moteris svarbiau negu tėvai. Ne visi, bet kai kurie vyrai yra stipriai priklausomi nuo tėvų, dažnai skambina, konsultuojasi, klauso jų patarimų, važinėja į svečius ir pan. Jeigu esate priklausomi nuo tėvų, jums dar ne laikas kurti savo šeimą. Jeigu skiriate daug dėmesio ir laiko tėvams, automatiškai mažiau laiko lieka moteriai ir šeimyniniams reikalams. Taip pat moteris nesijaučia vertinama, nes dažnai tėvų nuomonė bus viršesne už jos, o tai griauna šeimą. Jeigu kuriate savo šeimą, skirkite tėvams bent kelis kartus mažiau dėmesio negu ankščiau ir skirkite šį laiką savo šeimos kūrimui ir stiprinimui.

Kalbėkite apie savo laimėjimus, o ne apie nesėkmes. Moterims patinka stiprūs ir stabilūs vyrai ir jeigu kursite tokį savo įvaizdį, ryšis tik stiprės. Jei dažnai kalbėsite apie problemas, moteriai susidarys įspūdis, kad esate nevykėlis ir ji jus prasčiau vertins, nebijos pasakyti piktesnį žodį. Pradės bijoti dėl savo ateities, o tai kels įtampą. Aišku nereikėtų persistengti, nereikia kalbėti vien tik apie save, moteris taip pat nori pasipasakoti ir išgirsti komplimentų.

Nebūkite tiesmukas ir grubus. Pagalvokite, apie kokius vyrus moterys svajoja. Tai mandagūs džentelmenai, kurie visada linkę padėti, yra malonūs ir drąsūs. Grubumas ir tiesmukumas moterį gali išgąsdinti. Jeigu norite moteriai kažką pasakyti, sakykite tai tiesiai, tačiau prieš tai turite ją tam paruošti, nes tiesiai sakomi dalykai arba nesuveiks arba suveiks blogiau. Įsivaizduokite moters reakciją pasakius: „Einam užsiimti seksu“. Manau, net jeigu ji to ir norėjo , po tokių žodžių didelė tikimybė, kad noras praėjo. Ir tai galioja ne tik sekso atveju, bet ir aptarimo metu, kelionių, pirkinių, sveikinimų ir daugelyje kitų situacijų.

Dovanokite dovanas. Moterys dievina dovanas, todėl nepamirškite dovanoti, kad ir ką nors smulkaus. Komplimentai irgi yra savotiška dovana. Tai gera investiciją į santykius. Taip moteris žinos, kad ją vertinate ir jos nepamiršote.

Duokite moteriai erdvės. Būkite pats geriausias ir maloniausias, tačiau jeigu nuolat būsite šalia moters, greitai jai atsibosite. Leiskite jai eiti susitikti su draugėmis, atraskite sau veiklos, darbas vyrą puošia, nepamirškite ir pats bendrauti su draugais.

Skirkite pakankamai laiko preliudijoms. Seksualinis gyvenimas turi didelę svarbą šeimyniniame gyvenime. Moteris retai pasakys, kad jai seksas neteikia malonumo, bet gali nesunkiai tai parodyti veiksmais. Stenkitės daryti ilgesnes įžangas, nebūkite savanaudiškas, galvokite, kad ir partnerei būtų malonu. Preliudijos – tai ne tik įžanga jau nusirengus, jos prasideda nuo pokalbių, bučinių, apsikabinimų, šokių. Prisiminkite, to per daug nebūna.

Uždirbkite daugiau. Pinigai nėra svarbiausias dalykas, tačiau jų trūkumas sukelia didelių problemų. Jeigu trūksta pinigų maisto produktams ir moteriai reikia sukti galvą iš ko pagaminti valgyti, tai sukelia papildomą stresą. Moteris gimusi būti gražia ir jeigu jūs negalite jai to suteikti, negalvokite, kad ji bus laiminga. Vienas po kito gendantys buitiniai prietaisai, byrantys baldai, kelionių atidėliojimai nedaro santykių harmoningesniais. Kelkite savo kvalifikaciją, keiskite darbą, kurkite verslą – būdų yra daug, svarbiausia veikti.

Išbandykite šios patarimus ir pamatysite, kaip santykiai pakils į aukštesnį lygmenį. Žinokite, kas patinka moterims, darykite tai, ir tuomet moteris bus daug laimingesnė. O laiminga moteris suteiks daugiau laimės jums.