Žmogui labai pasiseka, kai jis atranda savo antrąją pusę ir sukuria šeimą. Labai svarbu metams bėgant išlaikyti šiltus jausmus, pagarbą, meilę. Moteris nuo senų laikų yra laikoma namų židinio saugotoja. Tai moterims duodama gamtos ir tai nepakito iki šių dienų. Todėl ji turi stengtis sukurti šeimoje tokią aplinką, kurioje santykiai laikui bėgant tik stiprėtų. Panagrinėkime, ko vyrai laukia iš santykių, kokias klaidas, psichologų akimis, daro kai kurios moterys ir kaip reikėtų elgtis šeimoje.

Santykiai turi būti komfortiški. Nuolat darykite laiminga tiek save, tiek savo partnerį. Apie tai reikia galvoti nuolat – tuomet, kai norėsite mokyti, gydyti, ginčytis, rėkti, kritikuoti savo partnerį. Kas geriau, jūsų teisumas ar partnerio bei jūsų laimė laimė? Ši taisyklė galioja visiems – tiek vyrams, tiek moterims ir šeimoje ir kolektyve, tačiau moterys šią klaidą daro dažniau, ypač gyvendamos kartu su vyru. Psichologai pritaria, kad didžioji dalis konfliktų kyla tuomet, kai moteris iš smulkmenos padaro didelę tragediją.

Palaikykite ir girkite vyrą. Norite turėti gerą vyrą? Tuomet ieškokite jame pozityvių savybių, girkite, didžiuokitės jo pasiekimais, palaikykite jo idėjas, net pačias keisčiausias, skatinkite jį augti. Kai kurios gali pasakyti, kad vyras nevertas pagyrimų, kreivarankis, nieko neveikia. Taip, gal tai ir tiesa. Tuomet nežinau, kodėl jūs vis dar kartu. Tačiau, jeigu jame yra gerų savybių, jūsų palaikymas padės jam tapti dar geresniu.

Nežeminkite vyro viešumoje. Vyrui labai svarbi jo reputacija, jis privalo turėti patikimą ir gerą įvaizdį. Ir jeigu artimiausias žmogus žemina autoritetą prieš draugus, kolegas ar nepažįstamus praeivius gatvėje, vyrui tai prilygsta dūriui į nugarą. Tai vyras gal ir atleis, bet tikrai nepamirš. Todėl net jeigu ir labai norite ką nors pasakyti, geriau palaikykite tai iki grįžimo namo, tuo pačiu ir atvėsite.

Leiskite jam jaustis stipriu. Stiklainio atsukimas, rankinuko nešimas, moters gynimas ir daugelis kitų dalykų leidžia jaustis vyru. Todėl nesipriešinkite ir leiskite jums padėti. Taip pat reikėtų iš žodyno išimti mažybinius žodelius, „zuikeli“, „katinėli“, „meškiuk“, tai tikrai ne tie žodžiai, kuriuos nori girdėti vyras. Šiuolaikinių feminisčių problema yra ta, kad jos bando varžytis su vyrais ten, kur nereikėtų. Tikras vyras užaugintas tam, kad spręstų problemas, būtų lyderiu. Todėl leiskite jam tokiu būti.  Taip, gal jis ne visada bus teisus, bet jeigu mylite savo vyrą, leiskite jam būti lyderiu.

Pati gražiausia turite būti vyrui, o ne kolegoms ar draugėms. Kai vyras jus sutiko, buvote graži ir pasipuošusi, tokiai reikėtų ir išlikti, o dar geriau – pasistengti atrodyti dar geriau. Kas antras vyras skundžiasi, kad po vedybų moteris sustorėja, pradeda mažiau prisižiūrėti ir pasipuošia tik tuomet, kai eina susitikti su kuo nors kitu. Dažniau išeikite su vyru pasivaikščioti, kad jis matytų jus gražiai pasipuošusią, turėkite seksualesnių drabužių, kuriuos nešiotumėte namuose, nepamiškite sveikai valgyti ir sportuoti. Vyrai myli akimis – tai žino visos, bet dažnai pamiršta.

Nelaukite, kol vyras susipras. Moterims patinka ką nors įsiteikti arba sugalvoti ir vėliau laukti, kol vyras perskaitys jų mintis. Pavyzdžiui moteris nori, kad vyras iš darbo grįžtu su gėlėmis, tačiau jis to nepadaro. Kas dažniausiai vėliau nutinka? Moteris supyksta, bet nieko nesako, o vyras bando išsiaiškinti, kas yra ne taip. Moteris sugalvoja, kad vyras turi suprati pats, jam nieko nesako, kyla konfliktas, vakaras sugadintas. Supraskite, kad dauguma žmonių minčių skaityti nemoka ir jeigu norite, kad partneris elgtųsi taip, kaip įsivaizduojate, geriau viską sakyti tiesiai.

Neskubinkite vyro. Moterys dažnai nori, kad viskas būtų padaryta tuoj pat. Vyras gali turėti svarbesnių planų, neturėti laiko šiuo metu, būti pavargęs – į visa tai reikėtų atkreipti dėmesį. Todėl gali užtrukti, kol jis prisuks rankenėlę, sutaisys kriauklę ar išneš šiukšles. Žiūrėkite į viską šiek tiek paprasčiau, juk vis tiek kada nors sutvarkys.

Nevenkite sekso. Juk vyras jus vedė ir dėl jo. Jeigu turite problemų su sveikata, reikia apie tai pasikalbėti su vyru ir kreiptis į gydytoją. Jeigu seksas neteikia malonumo, paieškokite informacijos šia tema bei pabandykite bendromis jėgomis išspręsti šią problemą. Ir jokiu būdu nenaudokite sekso psichologiniam spaudimui ar naudos gavimui. Tai niekada nesibaigia geruoju.

Gal tai ne viskas, ko iš moters laukia vyras, sužinoti tiksliau galite atvirai pasikalbėję su savo mylimuoju. Tačiau bet kuriuo atveju naudodamasi šiais patarimais padarysite savo vyrą laimingesnį. Laimingas vyras džiaugsis turėdamas tokią nuostabią antrąją pusę, todėl skirs jai daugiau dėmesio, rūpesčio, džiugins savo pasiekimais, taip ir pati tapsite laimingesnė.