Norint sulaukti vyrų dėmesio, džiaugtis laimingu asmeniniu gyvenimu ir jaustis gerai, neužtenka būti tik moterimi – reikia būti tikra moterimi. Reikia suprasti, kad tikra moterimi negimstama, o tampama. Tik vienos moterys pasiruošusios ugdyti savo moteriškumą, o kitos apie tai pamiršta arba net nežino, kad tai būtina daryti. Taigi, pagrindinis tikros moters skirtumas yra tai, kad ji siekia idealo, visada yra pasiruošusi augti, tobulėti ir tapti geresne. Panagrinėkime kelias pagrindines savybes, kurios padės priartėti prie idealo.

Pirmiausia, moteriškumas yra atitinkamos savybės, kuriomis moteris skiriasi nuo vyro: emocionalumas, jautrumas, švelnumas, mandagumas, trapumas, nuoširdumas, paslaptingumas. Moters veidas ir šypsena visada spinduliuoja šviesą, jos prisilietimai visada švelnūs ir šilti, ji puikiai moka kontroliuoti savo kūną, eiseną, ji grakšti, plaukianti, rami. Visomis šiomis ir panašiomis savybėmis moteris turi naudotis kiekvienoje situacijoje.

Moteris niekada nesiekia išsiskirti jėga ir grubumu, ji visada švelni, lanksti, todėl ir sportas neturėtų būti vyriškas. Jai labiau tinka šokiai, joga, kur judesiai visada yra minkšti ir plastiški, nes mūsų kūno judesiai dažnai atsispindi ir elgesyje. Moteris nekovoja, ji apeina problemas.

Tikra moteris visada spinduliuoja meile. Pirmiausia ji myli save tokią kokia yra, pastebi savo gerąsias savybes, rūpinasi ir prižiūri save. Meilę ji skleidžia ir aplink save, jos meilės ir šilumos užtenka visiems aplinkui, ji su džiaugsmu rūpinsi silpnaisiais, pasiruošusi paguosti ir pasakyti šiltą žodį tiems, kuriems to reikia. Tikros moters aplinkoje kiekvienas jaučiasi jaukiai, stengiasi būti šalia jos ir atsakyti tuo pačiu.

Moteris visada yra žavinga, moka kitus sužavėti savo elgesiu, išvaizda, kalba, puikiai palaiko pokalbį. Ji nekalba tiesiai ir aiškiai, visada išlieka paslaptinga, leidžia ja žavėtis ir mylėti. Visada moka atkreipti į save dėmesį, puikiai suderina savo aprangą, jos garderobe visada atsiras vietos sijonams, suknelėms, šalikėliams, papuošalams, aksesuarams, tinkamam makiažui, kuris, nors ir minimalus, bet turi būti, nes visa tai paryškina moterišką grožį.

Moteris turi būti kaip mergaitė – naivi, priimti pasaulį atviromis akimis ir su entuziazmu, atvirai reikšti emocijas. Taip pat ir kaip šeimininkė sugebėti per kelias minutes bet kur sukurti tvarką ir grožį. Turi nepamiršti ir apie meilužės vaidmenį – turi būti puiki gundytoja ir užsidarius miegamojo durims ten jaustis deive.

Tikra moteris turi mokėti būti silpna. Tai nereiškia, kad ji yra silpna – jeigu šalia nėra vyro,  ji su problemomis susitvarko pati.  Tačiau būdama šalia vyrų ji turi mokėti būti silpna. Vyrui patinka jaustis protingu, stipriu, nuostabiu, galinčiu padėti. Protinga moteris šalia vyro visada žaidžia silpnos moters žaidimą. Ji gerbia vyrą, kad šis pajaustų savo galią. Vyrams patinka tokia būsena, jie jaučiasi gerai šalia tokios moters, o ir pačiai moteriai malonu pabūti mažai, pajausti, kad ja rūpinamasi, jai patinka, kai skiria dėmesio ir už ją viską daro.

Idealo reikia siekti, tačiau tuo pačiu reikia žinoti, kad kiekvieno vyro idealas yra skirtingas. Taip pat verta paminėti, kad ne kiekvienam vyrui bus jauku su idealia moterimi, nes jis taip pat turės atitikti idealo reikalavimus, kas tikrai ne kiekvieno jėgoms.